کد خبر: 24439 A

ایران‌آرت: چندی پیش بود که خبر آشنایی کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش فوتبال ایران با الکساندر صوفیا از سرمایه دارهای یونانی سر زبان ها افتاد. پس از آن چند عکس از این دو نفر، ماجرا را جدی تر کرد تا اینکه این روزها لابد شنیده اید که آقا کریم در صدد برگزاری مراسم ازدواج هم هست. حالا خبر ورزشی از جزئیات این رویداد خبر داده. براساس خبرهای منتشر شده، کریم انصاری فرد دو مراسم عروسی یکی در یونان و یکی در ایران خواهد داشت

کریم انصاری فرد که از سال ۲۰۰۹ بازی در تیم ملی را تجربه کرده است از سال ۲۰۱۴ با پیوستن به اوساسونا راهی فوتبال اروپا شد، اما یک فصل ناموفق باعث شد تا او اسپانیا را به مقصد یونان و تیم پانیونیوس ترک کند. انتقالی که سرنوشت انصاری‌فرد را تغییر داد و منجر به آشنایی او با یکی از زنان موفق کشور یونان و در نهایت ازدواج این دو با یکدیگر شد.

کریم از سال ۲۰۱۵ وارد یونان شد و کمی بعد با الکساندرا صوفیا رئیس یک شرکت حمل و نقل دریایی و دختر یکی از بزرگترین تجار یونان آشنا شد. کریم سال گذشته با هدیه حلقه‌ای گران‌قیمت به الکساندرا رابطه‌اش با او را رسمی کرده و حالا پس از ۲ سال آشنایی جمعه مراسم ازدواج آن‌ها در یونان برگزار خواهد شد.

امشب، شنبه بیستم مردادماه مراسم ازدواج کریم و الکساندرا در تالار وویا برگزار خواهد شد.

در این مراسم مختصر فقط اقوام نزدیک عروس حضور دارند و حتی خانواده انصاری‌فرد در آن حضور نخواهند داشت، اما گفته می‌شود در اولین سفر کریم به ایران به همراه همسرش مراسمی هم در ایران برگزار خواهد شد.

 

iranart

 

 

 

کریم انصاری فرد الکساندرا صوفیا ازدواج کریم انصاری فرد
نظرات خوانندگان
 • ناشناس
  پاسخ

  تاسف اوره ... دختر یونانی نه نسبتی با هویت ایرانی و نه نسبتی با هویت دینی کریم انصاری فر نداره ... نتیجه تهاجم فرهنگی رو شاهدیم ...

  • ن

   ناشناس اولی جان
   نسل پسرای فعلی ایرانی خودشونو درحد دختران تاپ غربی میدونن ! شما برو داغون ترین پسر فعلا کلی ادعا داره چه رسد به این. دختراهم دیگه قید ایرانی و زدن.لااقل من کلی دختر خوب ونجیب میشناختم که با خارجیا ازدواج کردن ورفتن .

 • ناشناس
  پاسخ

  <b>مبارکه برای جفتشون . انشااله در کنار هم زندگی بکنند</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین