کد خبر: 24152 A

ایران آرت: اوایل هفته گذشته بود که ویدئویی از پشت صحنه سریال "دلدادگان" (پاهای بی قرار) در فضای مجازی منتشر شد. در این ویدئو عوامل سریال از جمله منوچهر هادی (کارگردان) به گفته خودشان قصد دارند افزایش نرخ دلار را نقد کنند که اگر چنین قصدی را داشته‌اند، کارگردانی کارشان بسیار بد از آب درآمده است.

به گزارش ایران آرت، پس از انتقادات فراوان به منوچهر هادی و عوامل فیلم، هادی وادار به واکنش به این موضوع شد و گفت این ویدئو مربوط به زمانی است که نرخ دلار 4500 تومان بوده است. او در توضیح ویدئوی مذکور نوشت:

"در ارتباط با کلیپ پخش شده در فضای مجازی و ماهواره. قصد توضیح دادن نداشتم چون کارهای مهمتری در زندگی دارم که اولویتم رسیدگی به آنهاست تااینکه عده ای اندک انسان فرهیخته و با ادب که اشتباه متوجه آن کلیپ شده اند و در کمال تعجب تحلیل درستی نداشتند با احترام از من توضیح خواستند. اما توضیح :

این کلیپ زمانی ضبط شده که دلار به مبلغ ۴۵۰۰ تومان رسیده بود یعنی فروردین ماه ربطی به زمان حال ندارد. نکته دیگر اینکه این کلیپ طنز کاملا اعتراضی است و طرف من و همکارانم در پشت صحنه دلدادگان دقیقا و مشخصا مسولین بی درایت و بی کفایتی هستند که مسبب اصلی این گرانی و بی ثباتی در کشور هستند. چطور می‌شود برداشت کرد که ما مردم را به سخره گرفتیم در صورتی که ما خود مردمیم.؟ چطور می‌شوداز این گرانی و شرایط دشوار مردم خوشحال بود که ما خود گرفتار همین شرایطیم.؟ چطور من می‌توانم درد مردم را انعکاس بدهم ولی آنرا درک نکنم.؟ چطور فیلم‌های من بالاترین فروش را در گیشه داشته که البته سود آن متعلق به تهیه کننده است و بالاترین رضایتمندی را از همین مردم گرفته و دل دردمندشانرا التیام داده و برای ساعاتی خوشحالشان کرده ولی بنده آنها را به سخره گرفتم. چطور می‌شود؟ کسانی که مرا نقد و قضاوت کردند دو دسته اند. اولین آنها با احترام کامنت گذاشتند و توضیح خواستند این هم تو ضیح با احترام متقابل. گروه دوم کسانی که معلوم الحالند و دور از ادب و احترام. که این را گویش و ادبیاتشان نشان می‌دهد. آنها را می بخشم ولی فراموش نمیکنم که چطور بی رحمانه قضاوتم کردند. برایشان ادب و احترام آرزو میکنم.

منوچهرهادی دوستدار مردم فهیم و زجر کشیده در شرایط بد اقتصادی و منتقد دولت و مسولین بی لیاقتی که باعث این شرایط و اوضاع بد هستند."

کاربران فضای مجازی معتقدند که در این ویدئو، عوامل "پاهای بی قرار" وضعیت اقتصادی را به تمسخر گرفته‌اند و کاری که انجام داده‌اند، نقد نیست. عده‌ای بر این باورند که تمسخر وضعیت اقتصادی باعث عادی شدن نرخ سرسام‌آور ارز می‌شود. خندیدن عوامل سریال در پایان این ویدئو دلیل اصلی واکنش‌های تند کاربران بوده است.

این ویدئو که به گفته منوچهر هادی مربوط به فروردین امسال است و به تازگی منتشر شده را ببینید. 


 
دلار نرخ ارز منوچهر هادی دلدادگان
نظرات خوانندگان
  • راوری کرمانی
    پاسخ

    خدایش سریا لش خیلی اموذ اند ه است دست همه بزرگواران در نکند فقط ای کاش اخرش این طو ر ختم نمی شد و هم سریال ÷در

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین