کد خبر: 2341 A

ایران‌آرت: اخراج رامین رضاییان از اردوی پرسپولیس باعث شد برانکو مجبور شود تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش برای بازی با الوحده ایجاد کند.

به گزارش تسنیم، کاروان پرسپولیس ظهر امروز (دوشنبه) از دبی به ابوظبی رسید و در هتل میلینیوم مستقر شد، این در حالی بود که سرخپوشان ناهار را در یکی از رستوران‌های بین مسیر صرف کردند.

* برانکو به‌همراه یکی از بازیکنان ــ که هنوز مشخص نشده ــ ساعت 16 برای شرکت در نشست خبری پیش از بازی از محل اقامت تیم‌شان خارج می‌شوند.

* تمرین عصر امروز پرسپولیس از ساعت 19 به‌وقت محلی در ورزشگاه آل نهیان برگزار خواهد شد.

* با توجه به اخراج علی علیپور و رامین رضاییان، این دو بازیکن از دبی به‌صورت جداگانه برای بازگشت به تهران اقدام کردند.

* اخراج رضاییان باعث شده ترکیب مدنظر برانکو برای بازی با الوحده با تغییراتی مواجه شود. برانکو در تمرین امشب تیمش تصمیم می‌گیرد که محسن ربیع‌خواه در جناح چپ به میدان برود یا فرشاد احمدزاده در پست هافبک راست (جای رضاییان) بازی کند. البته این احتمال وجود دارد که احمدزاده در همان پست دفاع چپ بازی کند و ماهینی جلوی محرمی در پست هافبک راست به میدان برود.

*برخی می گویند رضاییان از اخراج از پرسپولیس ناراحت نیست چون می تواند در این صورت به تیم ملی دعوت شود. البته لحظاتی پیش برنامه نود خبر داد که بازیکنان پرسپولیس هم به تیم ملی دعوت شده اند و این گمانه زنی دیگر نمی تواند درست باشد.

دیدار الوحده ــ پرسپولیس از ساعت 18:40 فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه آل نهیان برگزار خواهد شد.

 

رامین رضاییان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین