کد خبر: 23014 A

ایران‌آرت: خواهر ماریا کری خواننده، ترانه‌سرا و نیکوکار اهل امریکا در شمال ایالت نیویورک محاکمه شد.

 حمله پلیس به خانه فساد خواهر یک سوپر استار + عکس
  

خواهر طلاق گرفته ماریا کری که قبل از شهرت خواهرش معتاد و به اچ آی وی مبتلا بود، به اتهام راه اندازی خانه فحشا جمعه در نیویورک دستگیر شده بود.

"آلیسون کری" 55 ساله در تبلیغات کار غیراخلاقی خود از اشعار خواهرش سواستفاده می کرده است. پلیس با کشف خانه فحشای آلیسون از هر شخصی که با وی رابطه غیراخلاقی داشته خواست برای بررسی سلامت اش به دکتر مراجعه کند چرا که وی به اچ آی وی مبتلاست.

طبق اظهارات پلیس، کری 55 ساله به عنوان روسپی در هتلی در شمال ایالت نیویورک مشغول بکار بوده است که توسط پلیس بازداشت شده است.

طبق گزارش رسانه ها متهم در تبلیغات آنلاین خود از اشعار خواهر میلیونرش که در عرصه پاپ ستاره محسوب می شود، استفاده می کرده است. کری در حال حاضر در زندان شهر اولستر به سر می برد و قرار وثیقه هزار دلاری برای وی صادر شده است.

جلسه دادگاه وی برگزار شد و قرار است به زودی حکم وی صادر شود. بر اساس روند دادگاه این زن به یک تا 3 سال زندان محکوم خواهد شد.

ماه مارس، کری با انتشار ویدئویی از خواهرش که ثروتی با ارزشی بالغ بر510 میلیون دلار دارد درخواست کمک مالی کرد و از وی خواست حمایت اش کند. آلیسون علاوه بر روابط غیراخلاقی در دام اعتیاد نیز گرفتار است. وی بعد از یک سرقت از منزل اش، از ناحیه ستون فقرات و مغز نیز دچار آسیب شده است.

 

 

iranart

 

 

ماریا کری آلیسون کری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین