کد خبر: 22802 A

ایران آرت: پس از این که دستیار لباس گروه تولید سریال «سیب ممنوعه» اوزگی چیمچک نوزده ساله از بازیگر ۶۲ ساله طلعت بولوت به اتهام آزار جنسی شکایت کرد، شرکت تولید این سریال فوراً بولوت را از سریال کنار گذاشته و با او قطع همکاری کردند.

به گزارش تابناک باتو، در مقابل بولوت هم به اعاده ی حیثیت پرداخته و از دستیار لباس به دلیل چنین اتهامی و اخراج حقارت بارش از سریال شکایت کرده است.

بولوت گفته این اتهام غرض ورزی و برای آسیب رساندن به شهرت و محبوبیت او است. همه ی عوامل سریال سیب ممنوعه به خصوص زنان با "اوزگی" اعلام همبستگی کرده اند. عوامل سریال بازیگر دیگری را جایگزین طلعت بولوت کردند.

اخبار ضد و نقیض حاکی از آن است که این نخستین بار نیست که بولوت در معرض چنین اتهامی قرار می گیرد، گویا در فرآیند تولید چند درام دیگر هم اتهاماتی از این دست به او وارد شده تا جایی که شصت تهیه کننده و شرکت تولیدی اعلام کرده اند که از این پس قصد همکاری با او را ندارند. چند بازیگر ترکیه ای هم بولوت را پس از انتشار این اخبار آنفالو کرده اند.

طلعت بولوت در فرودگاه آتاتورک اتهامات را رد کرده و گفته که از این اتهام دروغین رنج می برد و از این که گروهی منتظر بدبختی و آبروریزی او هستند ناراحت است.  وکیل این بازیگر هم حرفهای بولوت را تکرار کرده و گفته که عده ای قصد دارند تا به شهرت بولوت آسیب بزنند.

طلعت بلوت با این اتهام سخت ترین بحران زندگی اش را پشت سر می گذارد زیرا آینده ی کاری او تا حد زیادی به این پرونده گره خورده است.

آزار جنسی بازیگر ترکیه ای اوزگی چیمچک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین