کد خبر: 2173 A

ایران‌آرت: زنی که "دی ان ای" مناسبی جهت رشد خوب موهایش داشت به همراه دخترانش موهای خود را بلند کرده و لقب خانواده راپانزل را از آن خود کرده اند. "راپانزل" یک شخصیت باهوش انیمیشنی است که موهای بسیار بلندی دارد. بلندی موهای این خانم 45 ساله به حدود 2 متر می رسد.

 

به گزارش نازوب، 3 دختر این زن نیز موهای بسیار بلندی دارند که به نسبت سنشان تا روی زمین میرسد. او به همراه همسر و فرزندانش که سه دختر و یک پسر هستند در نزدیکی شیکاگو زندگی میکند.

 

این زن و دختران جذابش لقب خانواده راپانزل را گرفتند

 

او به دختران خود آموخته است که موهای یکدیگر را شانه کرده و ببافند تا همیشه مرتب باشد. زندگی موبلندها در این خانه قوانین خاصی دارد برای مثال هنگام ورود به آشپزخانه موها باید کاملا جمع شده و بالای سر قرار گیرد به خصوص زمانیکه به اجاق گاز نزدیک می شوند هرگز نباید با موهای پریشان وارد دستشویی و آشپزخانه شد.

او می گوید خشک کردن این موهای بلند بعد از استحمام معمولا یک ساعت زمان میبرد. این زن میگوید آخرین باری که موهایش را کوتاه کرده است 4 ساله بوده و اندازه موهایش را تا کمرش کوتاه کرده بود.

این خانواده گاهی به منظور کمک به موسسات خیریه مقداری از موهای خود را کوتاه میکنند که این مقدار در بیشترین حد خود کمتر از 20 اینچ بوده است.

 

خانواده دی ان ای رشد زمین گاز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین