کد خبر: 21729 A

ایران آرت: ستاره هندی آبیشک باچان یکی از فعالترین مشاهیر و ستاره های بالیوود در فضای مجازی به خصوص توئیتر است. او همواره با انتشار پست های هوشمندانه و جذاب دنبال کنندگان خود را از جدیدترین اتفاقات آگاه می کند و نظرات شخصی خود را با آنها در میان می گذارد.

به گزارش تابناک باتو، باچان در جدیدترین پست خود درباره ی کلم بروکلی اظهار نظر کرده است و از تنفرش نسبت به این نوع از کلم گفته است. آبیشک باچان می گوید از بروکلی متنفر است. او پس از ابراز تنفر نسبت به کلم بروکلی به شدت غافلگیر شد زیرا همسرش آیشواریا رای (سلبریتی عاشق غذا پختن و آشپزی) برای شام یک نوع سالاد حاوی بروکلی تهیه کرده بود. این سالاد آبیشک باچان را آزرده و شاکی می کند.165048_305

آبیشک باچان از بروکلی متنفر است

او در پستی که منتشر کرده نوشته بود که بروکلی از جمله سبزیجات ساخته بشر و از ابداعات انسان است و دو هزار سال پیش کشاورزان گونه های مختلفی از کلم را رشد دادند و در نهایت به همچین چیزی رسیدند. او در پایان می پرسد: چرا؟ واقعا چرا یک همچین کاری کرده اند. منظورشان چه بوده؟! چه کسی بروکلی دوست دارد؟

165084_299

قانون مورفی در سالاد کلم بروکلی

آبیشک باچان ۴۲ ساله پس از ابراز تنفر به بروکلی در می یابد که آشواریا برای او سالاد بروکلی حاوی کینوا, بروکلی و گوجه تهیه کرده است. او نسبت به این موضوع واکنش نشان می دهد و چنین اتفاقی را به قانون مورفی ربط می دهد و با دیدن این سالاد می نویسد: "هر خطای ممکن رخ خواهد داد."البته او این فرضیه را هم مطرح کرده که ممکن است آیشواریا پست توئیتری او را دیده باشد و خواسته سر به سرش بگذارد!

آیشواریا و فضای مجازی؟

آیشواریا ۴۴ ساله در توئیتر حساب رسمی ندارد اما حساب توئیتری همسرش را دنبال می کند. آیشواریا به تازگی به اینستاگرام پیوسته و اولین عکس هایش را هم از خانواده و دخترش و همچنین جشنواره ی کن 2018 و استایل زیبا و شگفت انگیزش منتشر کرده است.

165081_798

قانون مورفی چیست؟

ناگفته نماند که قانون مورفی یک زبانزد رایج در فرهنگ غربی است که می‌گوید «هر خطای ممکن رخ خواهد داد.» این جمله از «ادوارد مورفی»، مهندس نیروی هوایی است. طبق این زبانزد همیشه همه چیزها در بدترین و نامناسبترین زمان به خطا می‌روند و کارها را لنگ می‌گذارند. معمولاً هنگامی که شخصی همواره بدشانسی می‌آورد او را مشمول قانون مورفی می‌نامند.

 

آیشواریا رای آبیشک باچان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین