کد خبر: 21690 A

ایران آرت : 9 درصد زنان تن فروش نخستین بار با اجبار همسر به تن فروشی روی آورده اند. همچنین 76 درصد زنان تن فروش سابقه فرار از منزل نداشتند.

شادی طلب استاد جامعه شناسی در نشست مشکلات زنان و رفتارهای پرخطر با تمرکز بر تن فروشی در مرکز مطالعات و تحقیقات زنان گفت: اغلب آنها از سن 20 سالگی این کار را آغاز کرده بودند که بعد از 5 سال فعالیت در این کار در سن 25 سالگی قرار داشتند 

او افزود: همچنین نخستین ازدواج دائم آنها بین سنین 15 تا 18 سال بود. 11 درصد ازدواج دائم، 42 درصد مجرد، 39 درصد مطلقه و 44 درصد بیوه بودند.

او درخصوص سطح تحصیلات زنان تن فروش گفت:6 درصد بیسواد و 14 درصد مدرک بالای دیپلم داشتند که این موضوع یک هشدار جدی است.

ین جامعه شناس درخصوص مشتریان زنان تن فروش بیان کرد:اکثر این زنان گفته بودند که مشتریان هوس باز آنها بین سنین 30 تا 50 سال هستند و نیمی از آنها متأهل هستند. 25 درصد مشتریان مجرد، اغلب دارای تحصیلات عالی و 80 درصد شاغل و جزو گروه های پردرآمد هستند.

شادی طلب درخصوص روش های جذب مشتری توسط زنان تن فروش افزود:روش جذب آنها در ابتدا از کنار خیابان بود اما پس از مدتی فعالیت 42 درصد از طریق روابط اجتماعی، 22 درصد کنار خیابان و 25 درصد از طریق تماس تلفنی مشتریان خود را جذب می کردند. بسیاری از مشتریان این زنان را به خانه می بردند زمانی که همسرشان خانه نبوده است.

وی ادامه داد:تعداد مشتریان این زنان در طول هفته 9 نفر بود و عمده مشتریان از شمال و مرکز شهر بودند.

 

 

رابطه جنسی خیانت مرد به زن تن فروشی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین