کد خبر: 2153 A

ایران آرت:مصطفی کواکبیان در جمع حزب مردم سالاری گفت:  کنگره هشتم حزب مردم‌سالاری سال 88 برگزار شد. مسئولین امنیتی به ما می‌گفتند که فلان کس به این مراسم نیاید و یا مطمئن هستید که می‌خواهید کنگره را برگزار کنید و نهایتاً ‌ما این کار را کردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد:  در این کنگره آقای کروبی نیز حضور پیدا کرد و در همان زمان با من تماس گرفتند که بغل دستی‌تان نباید به مراسم می‌آمد و من گفتم که مهمان حبیب خداست.

وی افزود: آقای کروبی با اینکه وقت سخنرانی هم نداشت، خود بالای تریبون رفت و گفت که ما آقای احمدی‌نژاد را قبول نداریم اما چون مقام معظم رهبری ایشان را تأیید کرده ما نیز او را به رسمیت می‌شناسیم که این خبر مثل بمب ترکید.

کواکبیان یادآور شد: ما در سخت‌ترین شرایط حزب را پیش بردیم و اکنون که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم قرار داریم فعالیت خود را با قدرت هرچه بیشتر ادامه خواهیم داد.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری با تأکید بر هماهنگی گروه‌های اصلاح طلب در انتخابات پیش رو، گفت: برای ما اصل شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است و ان‌شاءالله با همین وحدت در انتخابات‌های پیش رو کار خود را ادامه می‌دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه مشکل امروز ما ترامپ نیست ، مشکل دلواپسان داخلی هستند، افزود: برجام ادامه دارد و ترامپ حق تغییر و یا پاره کردن آن را ندارد چون نظام بین‌المللی و اتحادیه اروپا به او اجازه این کار را نمی‌دهد اما گویا بعضی در داخل کشور از پاره کردن برجام خوشحال می‌شوند.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری یادآور شد: آقای احمدی‌نژاد در طول این سال‌ها 9 بار به سازمان ملل رفت اما آقای هاشمی یک بار هم این سفر را نداشت و فقط یک سفر به عربستان سعودی انجام داد که فضای خوبی برای زائران ایرانی پس از آن سفر ایجاد شد. در این شرایط در تمام این سال‌ها هر یک از مقامات خارجی به ایران سفر می‌کرد اول ملاقات با آقای هاشمی را درخواست داشت.

وی در پایان گفت: ممکن است صندلی آقای هاشمی در مجمع تشخیص مصلحت نظام پر شود اما جای ایشان در کشور پر نمی‌شود.

 

آیت الله هاشمی رفسنجانی مصطفی کواکبیان مهدی کروبی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین