کد خبر: 20568 A

ایران آرت: رز رضوی بازیگر سریال مختارنامه و معمای شاه مدتی پیش به شهر بارسلون اسپانیا سفر کرده و تصاویری از حضورش در این شهر را با مردم به اشتراک گذاشته است.

به گزارش افکارنیوز، علاوه بر تصویر این خانم بازیگر عکسی از یک غذای محلی شهر بارسلون در صفحه رز رضوی منتشر شد که بسیار سوژه برانگیز بود و این بازیگر سریال ملکوت را وادار به واکنش کرد.

رز رضوی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: غذا‌های دریایی خیلی جذاب و خوشمزه و مفید هستند. خیلی خوبه که بتونیم در کنار وعده‌ های غذاییمون از گوشت قرمز پرهیز کنیم.

771410_118

اما بعد از انتشار این عکس غذای محلی شهر بارسلون که رز رضوی تصویری از آن را منتشر کرده موج جدیدی از نظرات درباره این غذا و این بانوی بازیگر شکل گرفت و رز رضوی را وادار به توضیح کرد.

رز رضوی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی دیگر در اینستاگرامش نوشت: "دوستای عزیزم در باب غذای دیروز یک توضیح کوچولو براتون بدم که اونایی که تو عکس دیدین صدفه نه سوسک…و یک غذای کاملا سنتی و محلی اسپانیا به اسم پائیا است که از میگو و ماهی و صدف و برنج تهیه شده. همانطور که اونا به کله پاچه ما احترام میزارن ما هم به غذا‌های سنتی دیگر کشور‌ها باید احترام بزاریم. بنده هدفم از گذاشتن عکس معرفی و آشنایی شما عزیزان با غذای محلی شهر بارسلون بود و استفاده از غذا‌های دریایی که تنوع بسیار زیادی داره مثل ماهی سفید خودمون."

رز رضوی سوسک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین