کد خبر: 1621 A

ایران‌آرت: دادستان کل کشور گفت: مساله فضای مجازی برای جوامع اسلامی جهنمی پر از مفاسد اخلاقی و اجتماعی است.
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری در راهپیمایی 22 بهمن شهرستان کاشان اظهار داشت: در دادستانی کل کشور در هر هفته بین 15 تا 20 هزار شبکه ضداخلاقی را می‌بندیم ولی باز هم از جای دیگر سر در می‌آورند. تاکید شده است که شبکه ملی بوجود بیاورید تا محتوای آن در دست دشمن نباشد که خروجی آن گرفتن هویت اسلامی از بدنه ملت است.
 دادستان کل کشور با بیان این‌که «وظیفه ما حفظ رسالت جهانی است»، افزود: برخی القا می‌کنند کشوری که خودش گرسنه و نیازمند دارد چه معنی دارد که به کشورهای دیگر کمک کند. اولا یک مسلمان براساس اعتقادات اسلامی نمی‌تواند این حرف را بزند چون برطبق اسلام به عنوان یک دین جهانی برایش فرقی نمی‌کند یک مستضعف در کجای دنیا باشد و دوما اگر به فکر نباشیم و دشمن را در بیرون مرزهای‌مان سیلی نزینم آن‌ها پشت در خانه ما می‌آیند. اگر رزمندگان ما با پشتیبانی نیروهای مقاومت در سوریه، لبنان و عراق نبودند به ضرس قاطع می‌گویم دشمن به در خانه ما آمده بود.
وی گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده برای ایران هم برنامه وسیع داشتند به گونه‌ای که گروهی را در چند روز گذشته در اطراف تهران دستگیر کردند که خبرهای آن بزودی به مردم خواهد رسید که داعش برای راهپیمایی 22 بهمن به دنبال نشان دادن شرارت های خود بود.
وی با بیان این‌که «خداوند تنها برای نعمت هدایت، امامت و ولایت بر سر بندگانش منت گذاشته است»، افزود: تبلور نعمت امامت و ولایت را در طول 1400 سال تاریخ می‌توان دید که در این مقطع از تاریخ هم، این نعمت پس از 10 سال حکومت پیامبر اسلام (ص)در مدینه و حکومت پنج ساله امیرالمومنان (ع) وجود دارد. رهبری امام خمینی (ره) به عنوان فردی مدیر، شجاع و مدبر، برخاسته از فقه جعفری و با توکل به خدا، حماسه ای در تاریخ بوجود آورد که در طول 14 قرن وجود نداشته است و در 10 سال ایشان با توطئه‌های بزرگ دشمنان مقابله کرد.

منتظری خاطرنشان کرد: حضور گسترده در صحنه راهپیمایی 22 بهمن اتفاقی نیست و این حضور حماسی با گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی این پیام را می رساند که ما بازماندگان همان کسانی هستیم که در جلو توطئه‌ها می‌ایستیم و مشت محکمی به سینه دشمنان می‌زنیم.

 

 

داعش دادستان کل کشور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین