کد خبر: 1552 A

ایران‌آرت: دیوید بکام راه فراری ندارد. از همه طرف به او انتقاد می شود. بسیاری باور نمی کنند تمام کارهای خیریه او در سال های اخیر برای دریافت نشان شوالیه باشد.

تصویر چاپلوسی سوپراستار محبوب برای ملکه انگلیس جهت دریافت نشان شوالیه!

به گزارش جام جم آنلاین ، هک شدن ایمیل او و فاش شدن این موضوع که او به کمیته افتخار انگلیس بابت عدم  دریافت عناوین اشرافی نظیر «سر» فحاشی کرده او را در یکی از بدترین مخمصه های سال های اخیر قرار داده است. مطبوعات انگلیسی می گویند این سومین رسوایی بزرگ دیوید بکام پس از رسوایی های اخلاقی یک دهه گذشته در رابطه با ارتباط نامشروع با چند دختر به خصوص دختری به نام ربکا بوده است.

دیوید بکام به عنوان یکی از مشهورترین و محبوب ترین چهره های بریتانیا انتظار داشت که پس از این سال ها عناوینی چون سر و یا شوالیه را دریافت کند. اما این اتفاق نیفتاده است. اکنون سیل انتقاد بر سر او ریخته و همسرش ویکتوریا نیز از شر انتقادات در امان نیست. بکام در روزهای اخیر محبوبیت خود را به شدت از دست داده است و اوضاع روز به روز برای آن بدتر می شود.

اکنون مشخص شده است که او برای ملکه انگلیس نیز پیام های پی در پی برای مناسبت های گوناگون ارسال کرده است، از جشن تولد تا سالروز آغاز سلطنت. حالا اتهام چاپلوسی هم به او اضافه شده است.

بکام هنوز شخصا اظهار نظر صریحی درباره اتفاقات اخیر نداشته است.

 

دیوید بکام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین