کد خبر: 14223 A

ایران‌آرتبی بی سی اعلام کرد که مستندی درباره صعود و سقوط هاروی واینستین در هالیوود خواهد ساخت.
بی بی سی اعلام کرد که ساخت مستندی درباره هاروی واینستین را در دستور کار دارد. در این مستند بلند به کارگردانی اورسلا مک فارلین با بسیاری از زنان بازیگری که مورد سوءاستفاده واینستین قرار گرفته اند، مصاحبه خواهد شد.
این مستند نشان می دهد که واینستین چگونه با سوءاستفاده از قدرت و جایگاهش مانع افشا شدن کارهای غیراخلاقی شد و در عین ظهور فرهنگ سوءاستفاده و بهره کشی در هالیوود را به نمایش خواهد گذاشت.
ماجرای واینستین بهانه خوبی است تا به جنسیت زدگی ریشه دار هالیوود پرداخت. جریانی که از آغاز تولد هالیوود در دهه ۳۰ وجود داشت و با تلفیق پول و قدرت به بهره کشی و سوءرفتار و آزار ختم شد.
تام مک دونالد از بی بی سی درباره مستند واینستین گفت:  «پرسش های چالشی و سختی درباره بهای سکوت کردن و جنبه های مخرب قدرت مطرح خواهد شد. این فیلم قصد دارد تا به برداشتی نهایی از ماجرای رسوایی واینستین تبدیل شود. با نگاه به گذشته داستان سوءاستفاده از قدرت در هالیوود از آغاز تا ظهور واینستین بررسی می شود.»
هاروی واینستین در ماجرای رسوایی اخیر هر گونه اجباری را رد کرد و گفت هر رابطه ای که وجود داشت با رضایت طرفین بود. با این وجود پلیس انگلستان درباره اتهامات ۷ زن علیه این تهیه کننده سرشناس در حال تحقیق است و پلیس نیویورک اعلام کرده است که چندین پرونده علیه او وجود دارد.

 

نمایش فساد جنسی هالیوود در بی‌بی‌سی

 

iranart

 

 

 

بی بی سی تجاوز جنسی رسوایی اخلاقی هاروی واینستاین هاروی واینستین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین