کد خبر: 1178 A

ایران‌آرتتشابه اسمی نخست وزیر بریتانیا و بازیگر فیلم های مستهجن کاخ سفید را به اشتباهی وحشتناک انداخت چرا که آنها به جای نخست وزیر بریتانیا به عنوان اولین مهمان کاخ سفید در دوره ریاست جمهوری ترامپ، یک هنرپیشه بدکاره سابق را به عنوان مهمان رسمی کاخ سفید معرفی کردند!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رویترز تشابه اسمی ترزای می نخست وزیر بریتانیا با هنرپیشه سابق فیلم‌های مستهجن سبب شد، کارکنان کاخ سفید در اشتباهی فاحش نام این دو را با یکدیگر اشتباه بگیرند.
این اشتباه که از سوی کارکنان کاخ سفید و در جدول برنامه‌های ترزا می در سفر به واشنگتن رخ داد، موجی از واکنش‌های تمسخرآمیز را در فضای مجازی به راه انداخت.
جابجا شدن نام نخست وزیر بریتانیا با هنرپیشه فیلم‌های مستهجن ، سه بار و در برنامه دیدار از دفتر بیضی‌شکل، برنامه شام رسمی و برنامه نشست خبری رخ داد.
با اینحال این اولین بار نیست که چنین اشتباهی رخ می‌دهد. از زمان روی کار آمدن ترزا می، این موضوع بارها تکرار شده و حتی موجب اعتراض ترزا می بدکاره نیز شده است. او که اکنون 50 سال سن دارد، در توئیتی نوشت: بسیار خنده‌دار است که برخی فکر می‌کنند من نخست وزیر بریتانیا هستم.

 

 

دونالد ترامپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین