کد خبر: 11762 A

دونالد ترامپ که زوایای پنهان و نهان زندگی‌اش این روزها دستخوش بازی های رسانه‌ای است در جدیدترین سوژه کاربران فضای مجازی متهم شده که بانوی اول آمریکا هم واقعی نیست.

ایران آرت:  در تازه‌ترین گفتگوی دونالد ترامپ با خبرنگاران ملانیا ترامپ مثل اکثر مواقع همراه او بود اما لحن غیرحرفه ای دونالد ترامپ و جمله عجیبی که گفت همه را به این شک انداخت که این زن بانوی اول آمریکا نیست.

گروهی از تیزبینان دقیق با انتشار عکسی از ملانیا کنار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در یوتیوب ادعا کردند که ملانیایی که کنار ترامپ ایستاده است ملانیای واقعی نیست و بدلی است که شباهت بسیار به او دارد.

این شک و شبهه زمانی ایجاد شد که ملانیا با کت تقریبا بلند و یک عینک آفتابی در تازه ترین گفتگوی ترامپ با خبرنگاران نزدیک آقای رئیس جمهور ایستاده بود. ترامپ در مورد طوفان "پورتوریکو" در حال صحبت بود که ناخواسته نوعی صحبت کرد که شک بینندگان و حاضرین در این مصاحبه را به خود بیشتر جلب کرد، در حقیقت شاید دلیل لو رفتن واقعی نبودن احتمالی ملانیا که همراه ترامپ مقابل دوربین ایستاده بود صحبت غیرحرفه ای خود اوست .

ملانیا-ترامپ (1)

دونالد ترامپ که غیرحرفه ای و بی سیاست بودن صحبت هایش بارها و بارها مورد بحث بوده است این بار هم خودش بهانه دست سوژه سازان داد ، دونالد میان صحبت هایش همسرش ملانیا را به نزدیک تر فراخواند و گفت: همسرم ملانیا که مطمئنا الان اینجاست!!!!

"آقای رئیس جمهور وقتی همه همسر شما را می بینند نیازی نیست که اینقدر تاکید کنید که او الان اینجاست"

همین جمله ترامپ باعث شد تا برخی روی چهره پوشیده با عینک آفتابی زنی که به عنوان ملانیا آنجا ایستاده بود دقیق تر شوند و تصاویری که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید را منتشر کنند تا تفاوت هایی که به ان اشاره کرده بودند را به نمایش بگذارند.

ملانیا-ترامپ

به گزارش نوآوران؛ بعد از دقایقی ملانیا ترامپ که معلوم نیست واقعی است یا قلابی عینک آفتابی خود را از روی چشم برداشت اما چیزی متفاوت با ملانیای همیشگی بود، نگاه یا بهتر بگوییم حالت چشمان. اینها نظراتی بود که کاربران با انتشار تصاویری که تفاوت ها را در ان مشخص کرده بودند به آن اشاره شده بود.

 

ملانیا ترامپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین